(Bron en foto: 112 Markiezaten (voor al je regionale 112 nieuws)
BERGEN OP ZOOM – Op de A58 ter hoogte van knooppunt Zoomland heeft donderdagavond een verkeersongeval plaatsgevonden. Een personenauto raakte uit de bocht en raakte meerdere verkeersborden. Niemand raakte bij het ongeval gewond. De auto is door een bergingsbedrijf afgevoerd.
Dat meldt 112Markiezaten: “Hulpdiensten kregen de melding van het verkeersongeval iets voor half zeven binnen. Naast meerdere politievoertuigen en een ambulance werd ook de brandweer met spoed ter plaatse gevraagd. De brandweer kon al snel weer terugkeren naar de kazerne nadat hun inzet niet nodig bleek. De bestuurder kon zijn voertuig zelfstandig verlaten en is nagekeken door een ambulanceteam, hij hoefde voor verdere behandeling niet naar het ziekenhuis.”
De auto is afgevoerd door een bergingsbedrijf. Rijkswaterstaat sloot de verbindingsweg vanuit Roosendaal naar Bergen op Zoom tijdelijk af.