BERGEN OP ZOOM – Agenten betrapten maandagnacht aan de Olympialaan een 37-jarige man die behoorlijk te veel gedronken had. Hij viel op omdat hij al rijdend zijn portier opende. Er bleek al snel meer aan de hand te zijn.
Rond 23.15 uur werd de dronkaard ontdekt door de politie. Omdat hij tijdens het rijden de autodeur opende besloten de dienders poolshoogte te nemen. Ze maanden de chauffeur tot stoppen en roken vervolgens een fikse alcoholgeur, waarna hij een blaastest kreeg. Daaruit bleek dat hij drie keer teveel op had.
Zijn rijbewijs innemen bleek echter niet meer mogelijk omdat dit al ongeldig was verklaard. Met het OM is daarom besloten dat zijn auto in beslag genomen wordt als het nogmaals voorkomt. Of de man ook voor deze keer wordt gestraft meldt het politiebericht niet.
Een man is gisteravond in #BergenopZoom betrapt op het rijden onder invloed. pic.twitter.com/OSeul8Ykkt
— PolitieRoosendaal eo (@Politie_Rdaal) September 17, 2019
Afbeelding: Steve Buissinne / Pixabay